אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

מכתב תודה לגלי

 
מצבי הרפואי: עודף משקל, הפרעות קצב שעקב זאת עברתי צינתורים, פעילות יתר של בלוטת התריס שהצריכה ניתוח, לחץ דם וסוכר גבולי.
עקב מכלול הבעיות הרפואיות נשאבתי למצב דכאוני וחוסר מוטיבציה. נטילת תרופות באופן קבוע , שכללה רשימה ארוכה, תזונה לקוייה חסרת שליטה ולא מבוקרת.
מוקד הבעיה שהביא אותי לתפנית הוא דלקות בשורש כפות הידיים שהשבית אותי לחלוטין מעשייה.

לפני 12 שנים התוודעתי לכך שהתזונה שלי גורמת לי להמון בעיות, התחלתי לעשות שינוי, אך הסתבר לי כי השינוי לא עשה לי טוב, שכן התזונה עדיין הייתה לוקה בחסר. מצבי כלל וכלל לא השתפר והגעתי לעודף משקל שטיפס ל – 96 ק"ג ואז כבר לא יכולתי לעשות הליכה ספורטיבית, מה שהביא אותי למצב נפשי ירוד מאוד.

עם הרבה דמעות ותפילה לבורא עולם החלטתי שאני לוקחת את עצמי בידיים, התחלתי לקרוא ולשמוע הרצאות דרך יוטיוב, עד שהגעתי לדיאטת הסטארץ. הבנתי שזו דיאטה רפואית לריפוי סכרת. וכך בזמן החיפוש מצאתי את עצמי מאזינה להרצאות של ד"ר עדיאל תל אורן, ד"ר גיל יוסף שחר והרב אשרוב.

המהפך:
בנקודת זמן זו התחלתי ליישם את דרך התזונה הבריאה שכללה: פירות, שייקים, ירקות, אגוזים וקטניות, ללא שום סוג של שמן או קמח, ללא בשר, ללא דגים וללא שום מזון מתועש. וכך כשהתחלתי בתהליך זה, תוך שילוב הליכה, שלמען האמת בתחילה הייתה מאוד קשה בשל עודף המשקל, גיליתי את הקליניקה של ד"ר גיל יוסף שחר. לא היססתי ומיד נרשמתי לטיפול עם ליווי, שם קיבלתי את הסדר הנכון של אורח חיים בריא, שזה כלל תזונה, כושר, תוספי מזון, חיזוק וריפוי מצבי הרפואי והנפשי.
וכאן בנקודת זמן זו כשפגשתי את גלי מהקליניקה של ד"ר גיל יוסף שחר גיליתי כמה כוח, חיזוק ותמיכה רגשית ונפשית קיבלתי מהם. אוזן קשבת לכל בעיה ולכל שאלה, ללא מגבלת זמן סביב השעון.
המשכתי את הליווי חצי שנה, כשבפרק זמן זה התחלתי לרדת במשקל והיום לאחר תשעה חודשים אני שוקלת 67 ק"ג.

הטיפול היטיב עימי באופן הבא:
לחץ דם תקין, בלוטת התריס שהייתה במצב תת פעילות אחרי ניתוח התאזנה, הסוכר מאוזן, הרגשה נפשית מעולה, שמחת חיים, פעילות יומיומית קלילה, מאושרת בדרך התזונה שבה בחרתי, נהנית מהתפריטים הרבים והמגוונים שאותם אני מכינה בבית.
היום, לאחר השינוי המשמעותי בחיי, אני נתקלת מדי יום באנשים שנדהמים לראותי ולא מאמינים. אני שמחה שהגעתי למצב בו אני יכולה מנסיוני להעביר את המסר של אורח חיים בריא לכל מי ששואל ומתעניין.

לסיכום: אני מודה לבורא עולם על שזיכני לבחור בנתיב אורח חיים בריא וזכיתי לנס.

תודה לד"ר גיל יוסף שחר ולצוות, על האכפתיות, על הדאגה ועל היחס האישי.
בכל התקופה שציינתי לעיל הרגשתי שאני נמצאת בחממה שעוטפת אותי בדאגה ורצון לעזור ולהצליח.
תודה מיוחדת לגלי על הליווי האישי והמסור, על הסובלנות המדהימה, על ההתמדה, על האכפתיות, על השמחה שהקרינה לי ועל האופטימיות והעידוד.
ותודה שזכיתי להירשם ללימודי רפואת הרמב"ם בניהולו של ד"ר גיל יוסף שחר, המרכז לרפואת הרמב"ם.
ההחלטה להירשם ללימודים נבעה מהצורך שלי לתת מעצמי ולעזור לאחרים.

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)