אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

מכתב למיטל

התחלתי תהליך של ריפוי גופני אצל "המרכז לרפואת הרמב"ם " לפני כמה חודשים . הגעתי לאחר

כמה ניסיונות עצמאיים לשנות הרגלי תזונה ללא הצלחה, עם עודף משקל גבוה ולחץ דם גבוה בטיפול

תרופתי. ראשית ביצעתי בדיקות דם מפורטות לצורך האבחון ותשאול מקיף לגבי נושאים נוספים:

איכות השינה ופעילות גופנית .

סיימתי את הטיפול  עם כמה הישגים משמעותיים :

  1. שינויי הרגלי התזונה – עברתי לתפריט מבוסס ירקות ומיעוט בשר ודגים. שעות אכילה מסודרות (ביטול ארוחות לילה) . בחלק הזה עזר מאוד הליווי הצמוד של מיטל לשרש החוצה הרגלים רעים ועבדנו על הנקודות החלשות שבהם היה מוקד לאכילה גרועה בריאותית. לאחר 3 חודשים כולל מעבר דרך חגי תשרי אני שמח לדעת שאני לגמרי מרגיש בנוח עם הרגלי אכילה עכשיו וזה לא מגיע במאמץ .
  2. שינוי הרגלי שינה – עברתי לשינה של 7 שעות בלילה בממוצע והרגשת בריאות ורעננות יותר . הצלחתי להטמיע את ההנחיות כך שאני מצליח לחזור לקימה מוקדמת בבוקר .
  3. פעילות גופנית שמתאימה ליכולת שלי – גם על זה עבדנו והכנסתי פעילות גופנית לסדר השבועי שלי . עברתי ממצב של אפס פעילות לרמה של כמה פעמים בשבוע.

באופן כללי עברתי ממצב של חולשה גופנית כללית ותחושה של חוסר אנרגיה למצב של יותר אנרגיה תוך מגמת ירידה במשקל באופן הדרגתי ומתון , עם חיוניות במהלך היום כך שמבחינתי יש לזה השפעה ממשית . גם לחץ הדם התייצב . רציתי להודות על הליווי המקצועי שהיה מותאם למצב הגופני שלי . עזר מאוד הבקרה השבועית להתמיד ולהטמיע את השינויים . התהליך מבחינתי היה מאוד מאוד אפקטיבי ותמיד הרגשתי שאני יכול לפנות לשאול שאלות ולקבל עוד מידע שרציתי וכך היה בפועל. מודה לך על העבודה שהושקעה . בריאות טובה ואיתנה

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)