אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

מכתב למירי

לאחר סיום שלושת חודשי הליווי המקצועי לתוכנית התזונה והפעילות לאיזון רמת הסכרת שלי מסוג 2 {וזאת בעקבות העלייה בערך ה-a1c בהתאם לשיטת התזונה של day two .בה הייתי כשנה לפני שהגעתי אליכם}ביצעתי בדיקת דם לראות האם חל שינוי ברמת ה a1c -הפרמטר החשוב למדידת ערך הממוצע של רמת הסוכר בדם במשך שלשת החודשים האחרונים.

לתדהמתי השינוי היה משמעותי לטובה. מערך של 6.8% לפני פגישתנו ערך ה-a1c ירד ל5.7% שנמצא כבר בסקאלת האדם הבריא ללא סכרת. זאת היתה התוצאה הטובה ביותר במשך 25 שנה מאז פרצה אצלי מחלת הסכרת.

ברצוני להדגיש שתוצאה זו הושגה ללא תרופות כימיות, כי זו מטרתי עוד לפני 7 שנים כשהחלטתי שאני רוצה לאזן את עצמי ללא תרופות. תוצאת לוואי היתה גם שיפור רמת הכולסטרול והשומן בדם. עברתי מספר סוגים של שיטות תזונה שבחלקן יש דימיון גם לתוכנית שלכם. אך מצאתי שיש בגישת המרכז לרפואת הרמב"ם של ד"ר גיל שחר יתרון עצום בליווי המקצועי שלכם. לא הכרנו קודם ולא ידעתי איזו דיאטנית אני הולך לפגוש. אך התמזל מזלי לפגוש אותך ולהכיר בחורה מקצוענית, אדיבה, עונה במהירות וביעילות לכל שאלה. מוסיפה מתכוני תזונה מניסיונה. מנחה ומעודדת ומייעצת גם בנושאים הקשורים להרגעת הנפש ושיפור רמת לחץ הדם. גם במישור זה אני רואה הטבה משמעותית.

אין לי ספק שגם לאחר סיום הליווי המקצועי שלך תמשיכי לענות באדיבות לכל בעיה שאתקל בה.

אני מאמין שאוכל להתמיד בעיקרי התוכנית שהתווית לי בעיקר מכיוון שהיא מותאמת לשגרת חיי. אני לא מרגיש רעב כלל.????.והפעילות הגופנית שלי היא אירובית {אני עולה בריצה בין 20-30 פעם כ-40 מדרגות ליד ביתי ויורד בהליכה .וגם על זה יעצתם לי ????????}.  תודה על המתכונים הנהדרים והטעימים. אני מצרף תמונות שיהיה בתיאבון..

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)