אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

מכתב תודה והכרת הטוב

אל המכון לרפואת הרמב"ם והעומד בראשו, ד"ר גיל יוסף שחר הי"ו ואל המדריך והמטפל המסור מר רון חביב ליברמן הי"ו.
אתחיל בכבודה של אכסניה על המכון לרפואה בשיטת הרמב"ם ז"ל.
אין ספק שצד אמיץ זה לקום ולפתוח מכון כזה העוזר ומסייע לבני אדם, ברפואה בדרך טבעית בלבד ע"י שינוי תזונה ותוספי תזונה, ע"י תרגילי גוף ונשימות ותמיכה בכל הצעדים וההתקדמות.
זהו פרי מבורך לכל מי שזקוק להירפא באמת, ללא צורך בתרופות כימיות ממכרות, עד שנעשה האדם מכור להם לנצח ותלותו בהן לכל חייו.
מלבד זאת, אין דרך הטיפול הזו מועילה לשורש הבעיה, אבל בדרך הטבעית שהמכון הנ"ל משתדל לעשות, וכל עצותיו וההדרכה לתזונה נכונה שע"י כך מחזק את הגוף בעצמו, לרפא את עצמו, זה עוזר ומועיל ומרפא ולא מזיק בעתיד.
על כך ועל מעשה חסד זה, יבורך מידי עליון ואמת תיכון לעד.
ועל אלופי ומיודעי, המדריך והמטפל המסור, הנותן את שירותיו וידיעותיו ומחוכמתו, והדרכותיו במכון זה, מר רון חביב ליברמן הי"ו.
הייתי אומר עליו את הפתגם שיותר ממה שהעגל רוצה לינוק, הפרה רוצה להניק. זה כולל את קבלת המטופל הזקוק לסיוע מתוך רצון לעזור, באמת שזה אומר להכיר ולהכיל את מי שעומד מולו. הן מצד הבעיה הפיזית לשמה הגיע המטופל, בצרוף בדיקות הדם, הן מצד המצב הנפשי של המטופל בכלל ובפרט, והן מצד הפן האישי שהכל נעשה בס"ד כדי לדעת היכן הנקודות החלשות של העומד מולו ורק אז נתן את ההדרכה והמשימות שמועילות.
אני אומר שמר רון חביב עשה זאת ביד רמה ומוצלחת שהרי ידוע מה שאמר הרמב"ם ז"ל על הרופא שעד שילמד את רפואת הגוף, ילמד ויכיר את רפואת הנפש שהרי כל החוליים באים דרך הנפש.
עוד דבר שמצאתי במדריך רון חביב שתמיד משדר רוגע ושלווה ודיבורו בנחת עם הבריות ודבר זה מעלה שכך נוצר קשר של אמון בין המטפל למטופל וזה מקצת שבחו ועל כך אני מוקיר לו טובה על הכל ויבורך מן השמיים ותצלח מלאכתו.

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)