אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

מכתב תודה למירי

אני רוצה לספר על תהליך עוצמתי שעברתי אצל האחד והיחיד ד"ר גיל יוסף שחר.

אחיינית שלי שעברה תהליך דומה הדליקה אצלי נורה אדומה שאולי סוף סוף תהיה דרך שתעזור לי עם כל בעיות הבריאות שפתאום צצו לי באמצע החיים. ראיתי שהיא פורחת שמחה עם אנרגיות ואור בעיניים. וחשבתי שגם איתי זה יצליח.

אחרי ניסיונות רבים. חלי ממן. שומר משקל. כל הסוגים והמינים שכשלו.

אכן הקסם קרה אחרי 4 שנים שבהן נלחמתי בעצמי לרדת במשקל. 4 שנים שפתאום לא הרגשתי טוב. הייתי חסרת אנרגיה באופן קבוע. כל הגוף כאב לי. תסמיני גיל המעבר הגיעו לכל איבר בגופי. כאבי שרירים. חוסר ריכוז. חיידק הליקובקטר בקיבה. השמנת יתר. דכאון. התקפי חרדה. בצקת ברגליים ובידיים בקיצור ירידה באיכות החיים באמצע החיים ואני רק בת 47 ורוצה לטרוף את העולם.

פגשתי את מירי המקסימה שליוותה אותי במשך 3 חודשים. התאימה לי תפריט מזין בריא וטעים. לימדה והדריכה אותי מה לאכול. כמה ואיך. בלי סוכר. רק לחם מחמצת. עדיף ללא גלוטן בלי חומרים הכול טבעי ולא מתועש. דבר שריפא את גופי. אף פעם לא העזתי להפסיק את הסוכר. הייתי מכורה לגלוטן. בעיקר בצקים. לא האמנתי שלא ארצה יותר לאכול בצקים וסוכרים. לא האמנתי שזה עובד. חשבתי שהאוכל הבריא טפל וחסר טעם. אבל גיליתי שההפך הוא הנכון. האוכל טעים משביע וקל להכנה. וגם יש הרבה מתוק. אבל בריא ואיכותי. ושלכל אוכל לא בריא ומתועש יש מקביל אליו איכותי וטבעי שאנו לא מכירים וחבל….

מה שמיוחד בדרך של ד"ר גיל שיש מישהו שמטפל בך באופן אישי. מבצע לך בדיקות לפני התהליך ובודק בדיוק מה חסר לך ואת מה צריך לשפר.. מתאים לך תפריט ותוספי תזונה ייחודיים במיוחד עבורך. כל התהליך הזה הפחית לי את כל התסמינים. אני מרגישה הרבה יותר טוב. האנרגיה חזרה לי. הריכוז חזר אליי. הכאבים בצוואר כמעט נעלמו. החיידק נעלם. ממש קסם.

ומירי היקרה העשירה אותי בידע מקצועי ובתכנים מעניינים. לכל שאלה שלחה לי מאמרים ומחקרים רלוונטיים. העבירה לי מתכונים טעימים ובריאים וממש קלים להכנה. פתחה בפני עולם ומלואו שאם הייתי נחשפת להם הרבה שנים לפני כנראה שלא הייתי סובלת כל כך היום. אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. אני כל כך מאושרת ונהנית מהדרך והתהליך שאני עוברת ומודה לבורא עולם ששלח לי את אחיינית שלי ואחותי היקרה (בוגרת לימודים אצלך) שגילתה לי את ד"ר גיל ואת מירי.

צוות מדהים ומקצועי. ממליצה לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים ובמיוחד לאנשים חולים לקבוע פגישה. לדעתי זה מציל חיים.

כל המשפחה גם מטופלת אצלך. כולם עוברים תהליך דומה. כולם מרגישים טוב יותר. כולם מברכים על התהליך העוצמתי והמדהים.

תודה רבה מכל הלב  לד"ר גיל ולמירי. תבורכו.

שוב המון תודות. תמשיכו בעבודת הקודש יישר כח גדול

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)