אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

תודה למירב!

מירב היקרה שלום,
אמנם כבר עברו יותר מ – 3 חודשים מאז הפגישה הטלפונית האחרונה שלנו, אך ככל שהזמן חולף רק מתעצמת תחושת התודה העמוקה שאני רוחשת לך על מה שהענקת לי.
האמת, שלפני שהגעתי אליך, חשבתי שאין לי בשביל מה לבוא, כי אני כבר פחות או יותר "יודעת הכל", יודעת ומבינה את העקרונות. שמעתי כמה הרצאות של ד"ר גיל, קראתי ספר/שניים, ואכן עשיתי שינויים רבים באורח החיים שלי באופן עצמאי עוד טרם נפגשנו לראשונה.
מסתבר שטעיתי. הפגישות שלי איתך שהפכו לתהליך ליווי מתוכנן ומקצועי, לימדו אותי שחייבים ליווי מקצועי כשעושים שינוי תזונתי ואורח חיים.
מסתבר שהדברים יותר מורכבים ודורשים הרבה מאוד ידע. בנוסף כמובן, הכל צריך להיות מותאם אישית לבן אדם, לצרכיו, הרגליו ולתגובת הגוף שלו…! את כל אלה הענקת לי, במקצועיות המבוססת על ידע רחב, באנושיות ובהבנת הזולת ראויה לציון.
כל אלו, איפשרו לך באחריות ובמקצועיות לאזן את התזונה שלי תוך מעקב אחר כל המדדים והנתונים שהשתקפו בכל הבדיקות שביצעתי ושחלקן נעשו לפי בקשתך. כל תוסף שהוסף לתזונה שלי נבחר על ידך בקפידה ובשיקול דעת – תודה!
מירב, מעבר לטיפול "בבעיות" אצלי במקצועיות, עזרת לי בלי סוף עם המון טיפים והנחיות גדולות וקטנות. מפרט קטן כמו באיזו מסננת כדאי להשתמש להנבטה, כיצד להכין שייק ירוק, ועד למתכונים ששלחת לי. לא סתם אומרים ש"אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". בזכותך התחלתי להנביט, להכין שייקים כמעט ברמה יומיומית, להכין לאבנה , ועוד ועוד. כל אלו הם חלק בלתי ניפרד מהתנאים להצלחה בתהליך משנה חיים, לא קל ומאתגר.
מירב היקרה, היה לי כייף עם האנרגיות שלך ועם החיזוקים. שימשת לי השראה. אני עדיין מרגישה שאני באמצע תהליך, ויש לי עוד הרבה מאוד מה ללמוד, לשנות, לשפר ולדייק. אבל כנראה שלכל דבר יש את הזמן והקצב שלו ובזכותך אני מרגישה שאני בקצב הנכון וקיבלתי את היכולת להמשיך ולהתמיד בתהליך משנה חיים שבו הדרכת אותי לצעוד נכון בשבילים הנכונים.

המון המון תודה וגם להת' !
שלך בהערכה רבה,
רחל

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)