קורונה וירוס – חלק ו'

ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)
קורונה - חלק ו'

הבהרה חשובה:

אין לראות במאמר זה, או בכל אחד ממאמרי הקורונה האחרים באתר זה, כל המלצה שלא לנהוג על פי הנחיות משרד הבריאות.
אבל למרות שיש לנהוג לפי הנחיות משרד הבריאות, במדינת ישראל (עדיין) מותר להביא נתונים ועובדות ממאמרים מדעיים ומגופי בריאות רשמיים ומכובדים כגון ה – WHO (ארגון הבריאות העולמי) ומותר אפילו לתהות בקול רם האם החלטות הממשלה מועילות או מזיקות.
ובמיוחד (עדיין) מותר לחשוב בצורה הגיונית.
תנצלו זאת כל עוד זה כך. זה לא מובן מאליו.

במאמר הקודם על וירוס הקורונה הראנו שעל פי בדיקה אקראית בניו יורק, מספר החולים בקורונה ככל הנראה גבוה לפחות פי 8 ואולי הרבה יותר מאשר המדווח על ידי ממשלת ארה"ב.
לפי בדיקות סקר מדגמיות באוכלוסיה שנעשו בישראל ופורסמו בכלי התקשורת, מספר החולים האמיתי הוא ככל הנראה גדול לפחות פי 10 מהמספר המדווח.

נתון זה זכה להופיע בכמה כלי תקשורת, אך את המשמעות האמיתית שלו, אף כלי תקשורת לא טרח לציין (האם בגלל שלא חשבו על זה? או שבכוונה? אין לדעת).

המשמעות של הנתונים הללו היא שאם מספר החולים גדול פי 10, הרי שאחוז התמותה מקורונה ואחוז המקרים הקשים מכלל החולים בקורונה, קטן פי 10 לעומת הנתון שמדווח לנו!

במאמר הקודם גם פרטתי שישה אלמנטים שונים הגורמים לכך שאחוז התמותה ואחוז המקרים הקשים מכלל החולים המדווח לנו, ככל הנראה רחוק מאוד מהמציאות האמיתית.

כאמור, ראינו שמספר החולים מקורונה כנראה שונה מאוד מהמדווח (בסדרי גודל שממש משנים את כל התמונה).
במאמר זה נראה האם מספר המתים האמיתי מקורונה שונה מהמדווח.

במאמר זה מתגלות עובדות שמעלות חשש ותהייה לגבי מטרות ניפוח מימדי המסוכנות של וירוס הקורונה, הרבה מעבר להשפעתו האמיתית.

אתם לא צריכים להאמין לי.
תוכלו לראות את הדברים בעצמכם מתוך המסמכים המקוריים (בהמשך העמוד).

באתר ארגון בריאות העולמי, ה – WHO, נמצא מסמך הנחיות שקשה להאמין שהוא קיים.
המסמך מפרט כיצד יש להגדיר בתעודת הפטירה את סיבת המוות במהלך התפרצות וירוס הקורונה.

כל מה שאתם עומדים לקרוא במאמר זה הוא אמת.
הקישור למסמך המקורי של ארגון הבריאות העולמי, נמצא בתחתית מאמר זה.

כבר בתחילת המסמך, בהגדרה הכללית כיצד מגדירים מקרה מוות מקורונה, כתוב כך:
"יש לרשום מוות מקורונה כסיבת הפטירה בכל מקרה מוות ממחלה שהוכחה כקורונה, או שסביר שמדובר בקורונה [למרות שאין כל בדיקת מעבדה החיובית לקורונה]
ורק במקרים בהם יש סיבה אלטרנטיבית חד משמעית שהמוות לא היה מקורונה (כגון נפילה מגג של בניין, או תאונת דרכים), הרי שרק במקרה כזה אין לרשום קורונה כסיבת המוות".

[הסוגרים המרובעים במאמר זה הם תוספת שלי להבהרת הכתוב]

כן, כן, קראתם נכון.
גם אם אין כל הוכחה שלאדם הנפטר היתה קורונה, אם בעיני הרופא יש סבירות שמדובר בקורונה, הרי שיש לרשום בתעודת הפטירה – קורונה כסיבת המוות.
להזכיר, שיש מגוון מחלות ויראליות וחיידקיות עצום, שהורגות הרבה מאוד אנשים כל שנה והביטוי הקליני שלהן לא פעם מאוד דומה לקורונה. למשל דלקת ריאות חיידקית, שפעת ועוד.

גם ממחלות שאינן ויראליות או חיידקיות, כגון: מחלות ריאה כרוניות ועוד, יש לא פעם, כחלק ממהלך המחלה ובמיוחד בסופה לקראת המוות, קשיי נשימה, שהם במקרה גם אחד הסימנים הקליניים לקורונה.
כלומר, על פי הגדרה זו, למעט מקרים ברורים מאוד כגון: נפילה מגג, תאונת דרכים, או התקף לב חד משמעי, ניתן לרשום כמעט כל מקרה מוות בבית החולים, כמוות מקורונה!

בהמשך כתובה השורה הבאה:
"אין לשייך מקרה מוות מקורונה למחלה אחרת של האדם, כגון סרטן, גם אם יש חשד שהמחלה הבסיסית של האדם גרמה למחלת קורונה חמורה".

המשמעות הפרקטית של המשפט הזה היא אחת:
מרגע שהתפרצה מגפת הקורונה בעולם, אין יותר מתים מסרטן.
כל חולה סרטן שמת, בסבירות גבוהה יחווה קושי נשימתי בימיו האחרונים (ואז באופן אוטומטי סביר שיש לו קורונה, גם אם אין שום הוכחה מעבדתית לקורונה) ולכן בתעודת הפטירה שלו יש לרשום קורונה!

כל שנה מתים מיליוני אנשים בעולם מסרטן, אבל מרגע שהחלה התפרצות הקורונה, אם הם נדבקו באמת בווירוס הקורונה, או אם לרופא רק נראה סביר שאולי יש להם קורונה, למרות שאין שום בדיקת מעבדה שמאששת זאת, הרי שלפי הנחיות ארגון הבריאות העולמי, יש לרשום בתעודת הפטירה – קורונה!

גם אם מדובר בחולה סרטן, במהלך טיפולים כימותרפיים חזקים וקשים, שפוגעים קשה מאוד במערכת החיסון שלו, הרי שאם איתרע מזלו והוא נפטר במהלך מגפת הקורונה והיו לו למשל קשיי נשימה ביומיים האחרונים למותו, הרי שלפי הנחיות ארגון הבריאות העולמי, בהחלט אפשר להניח שהמוות נגרם מקורונה ולכן יש לרשום במקרה זה – קורונה כסיבת המוות.

בנוסף לאמור, בסעיף 3א' רשום כך:
"יש לרשום בתעודת הפטירה 'קורונה' כסיבת המוות בכל מקרה של מוות בו הווירוס גרם למוות, או שאפשר להניח שהוא גרם למוות, או אם אפשר להניח שהוא רק תרם למוות".

כלומר, גם אם רק אפשר להניח שהווירוס גרם למוות ואין כל הוכחה שאכן האדם נדבק בקורונה, הרי שיש לרשום בתעודת הפטירה – קורונה כסיבת המוות.

סוף המשפט תמוה אף יותר.
גם אם האדם מת מסרטן סופני, כאשר הריאות שלו מלאות גרורות, אם אפשר להניח שהווירוס תרם למוות (ותמיד אפשר להניח דבר כזה), הרי שיש לרשום בתעודת הפטירה – קורונה כסיבת המוות.

בהמשך, באחת הדוגמאות שהם מביאים, גם אם האדם היה חולה איידס [ובהחלט יתכן שמערכת החיסון שלו הייתה מרוסקת לחלוטין בעקבות וירוס האיידס] והוא נפטר במהלך תקופת מגפת הקורונה, ולפי הסעיפים בהתחלה, גם אם רק לרופא נראה שיכול להיות שהיה לו קורונה, ללא כל עדות מעבדתית, הרי שיש לרשום במקרה זה – קורונה.

וגם אם אכן היה לו וירוס קורונה מאומת בבדיקות מעבדה. האם אפשר לומר שהוא מת מקורונה? האם לא יתכן שהוא נפטר מאיידס או מסרטן סופני? האם לא יתכן מצב שבו אדם נפטר מסרטן ומה לעשות, שבוע קודם הוא גם נדבק בקורונה?

יתרה מכך, לקראת סוף המסמך, בסעיף 4 מוצגים שני קודים לכתיבה בתעודת הפטירה:
א. קוד U07.1 – מוות מקורונה כאשר הוירוס זוהה בוודאות בבדיקת מעבדה.
ב. קוד U07.2 – מוות מקורונה על פי חוות דעת קלינית של הרופא, כאשר וירוס קורונה לא זוהה, אבל זה סביר, או אפילו רק חשוד שאולי זה קורונה.

כן, כן, אפילו אם לרופא יש רק חשד שהחולה נפטר מקורונה, יש לרשום כסיבת המוות – קורונה.

וכעת לשורת המחץ.
קשה להאמין שהשורה הזו כתובה במסמך רשמי של ארגון הבריאות העולמי.

ארגון הבריאות העולמי כותב שהוא יודע שבמדינות רבות לא יהיה רשום בתעודת הפטירה על קיומה של בדיקת מעבדה לקורונה ותוצאותיה ולמעשה לא יהיה רשום האם בכלל נעשתה בדיקת מעבדה.
במקרה פטירה כזה, בו לא יודעים כלל אם בוצעה בדיקה להימצאות קורונה, כותבים מחברי המסמך, מומלץ לרשום בסיכומים שעושה כל מדינה וכל משרד בריאות לצרכים סטטיסטיים, מוות מקורונה ולהשתמש בקוד U07.1 שמעיד שהווירוס זוהה בבדיקת מעבדה! כלומר כמקרה קורונה ודאי!

כן, כן, גם אם לא ידוע אם לנפטר עשו בכלל בדיקת מעבדה לזיהוי קורונה, בנתונים שמרכזת המדינה (ומפרסמת לכלי התקשורת ולאזרחים ושעל פי הם קובעת הממשלה את המדיניות ואת חומרת ההגבלות על הציבור) מומלץ לרשום מקרה מוות זה כמקרה מוות ודאי מקורונה!

בהמשך כותבים מחברי המסמך של ה – WHO (שבחרו לא להזדהות מסיבות מובנות) את הדבר הלא יאומן הבא:
הם כותבים שהם יודעים שהנחיות אלו אינן מקובלות מבחינה רפואית טהורה, אבל יש להן חשיבות ציבורית, כדי לחשב את סטטיסטיקת אחוזי תמותה מקורונה.
לכן הם כותבים, "היצמד להנחיות אלו, גם אם הן נחשבות כנכונות מבחינה רפואית וגם אם לא".

אתם תופסים את הראש? מורטים שערות?
אני יכול להבין אתכם.
אכן, קראתם נכון.

ארגון הבריאות העולמי מודע לכך שהוא מנחה את משרדי הבריאות השונים לכתוב סיבות מוות שאינן נכונות מבחינה רפואית והוא עוד מדגיש בפניהם את החשיבות של ההיצמדות להנחיות אלו.
עוד כותבים מחברי המסמך האנונימיים, שלמדינות אסור לתקן בדוחות הסטטיסטיים של המדינה שלהם, את מה שנראה להם כטעות!

כעת הם כותבים לרשויות הבריאות של המדינה שמומלץ לעבור ידנית על הנתונים שמגיעים מכל בית חולים, במיוחד במקרים בהם דווח שלאדם היה וירוס קורונה, אך הוא לא נרשם כסיבת המוות וזאת לצורך סידור הטבלאות…
כלומר, מחברי המסמך רומזים לרשויות הבריאות של כל מדינה ומדינה, שגם אם בדיווח של בתי החולים רשום מפורשות סיבת מוות שאינה קורונה [נניח סרטן], אבל דווח שהאדם גם נדבק מקורונה, יש לשנות את סיבת המוות לקורונה!
שהרי כבר ראינו קודם שבמקרה כזה, בו יש לאדם גם קורונה, ההנחיה המקורית היא תמיד ובאופן אבסולוטי לייחס את המוות לקורונה (גם אם מדובר בחולה איידס בסוף ימיו ששוקל 35 ק"ג עם פטרת בכל הגוף).

מה ראינו פה?
מסמך זה מעלה חשד כבד שלארגון הבריאות העולמי יש אינטרס להגדיל ולנפח את אחוזי התמותה מקורונה והוא עושה הכל, כולל הנחיות לרשום אבחנת קורונה ודאית, גם במקרה בו על תעודת הפטירה אין שום מידע האם בוצעה בכלל בדיקת מעבדה.
וכן בכל מקרה של תמותה, גם אם לאדם היו מספר רב של מחלות כרוניות קשות מאוד, אבל גם היתה לו קורונה, או אפילו אם הרופא רק חושד שסביר שהיתה לו קורונה (כי היו לו קשיי נשימה למשל) ללא כל הוכחה מעבדתית, הרי שיש לרשום כסיבת המוות – קורונה. גם אם מאוד יכול להיות שהיתה לו שפעת…

מוזר שלמסמך שהוא בעצם ההנחיות הרשמיות של ארגון הבריאות העולמי לכל מדינות העולם, באיזה מקרים יש לרשום סיבת מוות כקורונה, הן בבתי החולים והן בדוחות הסטטיסטיים של המדינה, אין מחברים.
על מסמכים מסוג זה, לרוב רשומה הוועדה שכתבה אותו, שמות חברי הוועדה וכו'.
מסמך זה מפורסם באתר ארגון הבריאות העולמי ללא כל מחבר/מחברים.

כמו לוחות הברית (להבדיל), המסמך ירד מהשמים, היישר אל אתר ארגון הבריאות העולמי.
אין אף אדם שמוכן לקחת אחריות ולהודות "אני חיברתי הנחיות שערוריתיות אלו. אני הנחתי את משרדי הבריאות בעולם לעוות נתוני פטירה".
העדר מחבר למסמך זה, הוא דבר לא מקובל למסמך מסוג זה והוא כשלעצמו מעורר סימן שאלה.

ראינו שעל פי בדיקות הסקר שנעשו בישראל ובעוד מדינות בעולם, מספר החולים האמיתי גדול פי 10 לפחות מהמספר המדווח.
על פי הסקרים בישראל, פרופ' דני כהן – שהיה אחראי על בדיקות סקר אלו, טוען שיתכן שמספר החולים האמיתי הינו אפילו פי 16 ממספר החולים המאומתים.
כך שכלל לא מופרך שיהיו הרבה חולי סרטן שידבקו מקורונה.

אם תבדקו אנשים שנפטרו מסרטן, ב – 99% מהמקרים סביר להניח שתמצאו בדמם סימנים לוירוס כזה או אחר, או חיידק כלשהו שהצליח להתרבות בימים האחרונים לחייהם (או אפילו קודם לכן), כשמערכות גופם כבר היו לקראת קריסה ומערכת החיסון לא הייתה במיטבה.
עד התפרצות הקורונה, בתעודת הפטירה היה נרשם סרטן.
בזמן מגפת הקורונה, ירשם – קורונה.

מה יכול להיות האינטרס של ארגון הבריאות העולמי לעוות כך את הנתונים וליצור פאניקה עולמית מהקורונה?
אני לא באמת יודע. אני יכול רק להעלות השערה.
ביל גייטס תרם כ – 10 מיליארד דולר לארגון הבריאות העולמי וידוע ש"בעל המאה הוא בעל הדיעה"…

בעשור האחרון ביל גייטס מקדיש את חייו לקדם חיסונים, כולל קידום חקיקת חוקי חיסונים כחובה על מנת לאפשר תנועה בין מדינות (טיסות) ועוד, כולל שבבים תת עוריים שיאחסנו מידע על היסטורית החיסונים של האדם ויהוו אמצעי זיהוי וקבלת זכויות אזרחיות כאלה ואחרות וכל שוטר, או פקיד ביקורת גבולות בשדה תעופה, יוכל באמצעות הסמארטפון שלו לקרוא את הכתוב בשבב!
הקרן שלו הייתה המממנת העיקרית של מחקר על שבבים משולבי חיסון כאלה בדיוק, שבוצע באוניברסיטת MIT שהינה אחת האוניברסיטאות היוקרתיות בארה"ב.
ניתן לקרוא על זה באתר של אוניברסיטת MIT בקישור הזה (ביל גייטס כמממן הראשי של המחקר מופיע בתחתית העמוד).
אין ספק שבהלה גדולה מאוד ממגפת קורונה, שתביא אנשים להתחנן שיתנו להם חיסון, תעזור מאוד לקדם את מטרותיו של ביל גייטס.
אפשר להתווכח אם המטרות שלו טובות לאנושות או פסולות, אבל אין ספק שאלו הן המטרות שלו. הוא מצהיר עליהן בעצמו באינספור היזדמנויות.

לצערנו, גם בישראל, ראש הממשלה בנימין נתניהו כבר חזר על דבריו של ביל גייטס שאי אפשר יהיה לחזור לשגרה מלאה לפני שיהיה חיסון לקורונה.
משפט שיתכן ומשמעותו היא הכנת הקרקע לחוק חיסונים חובה ושלילת זכויות למי שיסרב, או חלילה אפילו הזרקה בכפייה.
וכמובן כל זה עם השבב התת עורי שיאפשר לכל שוטר/פקיד לבדוק האם האזרח אכן התחסן או לא.

אני אדם מאוד רציונאלי.
אין לי כל כוונה להפחיד וגם ממש לא לקדם תיאוריות קונספירציה, אלא רק לנסות להבין לאן העולם הולך.
לצערי, נראה שלשם העולם הולך.
למרות שעדיין אין חיסון לקורונה, בדנמרק כבר עבר חוק בפרלמנט שחיסון הקורונה כאשר יגיע, יהיה חובה וניתן יהיה לתת אותו בכפייה לאזרחים.
לא מאמינים? ניתן לקרוא על החוק שהתקבל בדנמרק בקישור הזה.
חיסון לקורונה הוא כנראה רק עניין של זמן ואם רק פותחים את העיניים, אפשר כבר לדעת עכשיו מה צפוי לנו.
אם זה טוב או רע, כל אחד מכם יחליט בעצמו.

זה הקישור למסמך המקורי באתר ארגון הבריאות העולמי.
המסמך הזה כל כך הזוי, שאני חושש שארגון הבריאות העולמי יחליט להסיר אותו מהאתר, כדי להכחיש שאי פעם ניתנו כאלו הנחיות לעיוות נתונים.
לכן לשם הנצחת הפרשיה השערורייתית הזו, הורדתי מסמך זה והעליתי אותו לגוגל דרייב שלי (מתוך תקווה שלביל גייטס אין גישה לשם).
כך שאם המסמך כבר לא נמצא באתר ארגון הבריאות העולמי ואתם מגיעים לקישור שבור, תוכלו להוריד את המסמך בקישור הזה.

באתרי החדשות, רואים כל יום את מספר המתים היומי בכל מדינה.
כעת אתם יודעים את האמת. איך בדיוק הגדירו את מספר המתים מקורונה.

האם גם בישראל כך דיווחו על התמותה מקורונה?
אינני יודע.
אבל משרד הבריאות שלנו מרבה להסתמך על הנחיות ארגון הבריאות העולמי.

וירוס הקורונה הוא לא המצאה. הוא אמיתי.
וכן, יש אנשים שבאמת מתו מקורונה וגם יכול להיות שהוא הגדיל את התמותה הכללית בעולם (אך לא בכל המדינות. בין היתר בישראל התמותה לא גדלה כלל, נכון ל – 1.6.2020).
אבל התחושה העולה ממסמך זה, היא שמישהו מאוד רוצה להראות לנו שלוירוס הקורונה יש אחוזי תמותה גבוהים מאוד, הרבה יותר ממה שהם באמת.
מישהו מאוד רוצה שנפחד מהקורונה.

למה?
כי פחד הוא כח.
כח שיכול להניע אותנו להסכים לדברים שבשום צורה אחרת לא היינו מסכימים להם.

האם זה על מנת לחוקק חוקים שמאפשרים למדינות בעולם להזריק בכפיה חיסונים שמכילים בין היתר חומרים שבטיחותם מעולם לא נבדקה כראוי, היישר אל מחזור הדם של הילדים שלנו וזאת בניגוד לרצון והסכמת ההורים?
האם זה על מנת לחוקק חוקים שמאפשרים לממשלות לשלוח שוטרים לבתים של אזרחים ללא כל צו חיפוש ולשלח אותם למתקן בידוד ואולי אף ולהחרים מחשבים ומסמכים, וכל זה בתואנה של 'הגנה על הציבור'?
האם זה על מנת לחוקק חוקים שיפגעו קשות בפרטיות ויאפשרו לכל פקיד להחליט על מעקב אחרי כל תנועה של האזרחים והאזנה לכל משפט שלהם, בתירוץ של 'הגנה על הציבור'?
האם זה על מנת ליצור סדר עולמי חדש?

אינני יודע.
אני כן יודע, שמשהו מסריח כאן מראש הפירמידה.

הנחיות של רשויות הבריאות בעולם, כגון אלה שראינו במאמר זה, גורמות לפגיעה באימון של הציבור באותן רשויות האמונות על בריאותו.
חבל שרשויות הבריאות בעולם טרם הפנימו שדיון חופשי, שקיפות ואמת הם הכלים ליצור סמכות ואמינות.

שלכם,
גיל יוסף שחר MD

קרדיט: למסמך זה נחשפתי בסרטון של דני וידיסלבסקי. אני לא ממהר להאמין לכל מה שאני נחשף. אני בודק וחוקר בעצמי. חיפשתי את המסמך המקורי באתר ה – WHO, ואכן מצאתי וקראתי אותו בעיון. מאמר זה הוא סיכום של הדברים השערוריתיים ביותר והבלתי הגיוניים בעליל שיש במסמך זה.

אהבתם את המאמר?

שתפו אותי
גרסה להדפסה

מתנה שכולה

בריאות

המדריך הדיגיטלי "72 הכללים לתזונה מיטבית" מאת ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) ישלח תוך דקות ישירות לתיבת המייל שלכם 

מייל עם קישור להורדת החוברת נשלח אליכם כעת.

קריאה מהנה!

מי לא אוהב לקבל מתנות?

כבר ביקרתם בחנות שלנו?

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)