נהדר. בקשתכם נקלטה בהצלחה!

הקישור להרצאה - בדרך לתיבת האימייל שלכם.

שימו לב! אם אתם לא רואים את המייל תוך מס' דקות, חפשו אותו בתיבת הספאם או ב'קידומי מכירות'. אם אתם בטוחים שלא קיבלתם את החוברת, אנא כתבו לנו למייל 

 [email protected]

ונשלח לכם אותו שוב

אבל רגע לפני שאתם ממשיכים הלאה, יש לנו בשורה משמחת

לזמן מוגבל החלטנו להעניק לכם הטבה ייחודית שתתרום רבות לבריאותכם!

המדריך לבית נקי מרעלים מאת ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) במחיר מיוחד

רק 9.90 ש"ח בלבד במקום 47 ש"ח!

זה כבר לא סוד שאחד מגורמי המחלות העיקריים הוא רעלים. לגוף שלנו ישנה יכולת מדהימה של ניקוי רעלים, אבל ברור שגם ליכולת מופלאה זאת – יש גבול. ברגע שרמת הרעלים בגוף תהיה גבוהה יותר מיכולת הניקוי שלו – אנחנו בבעיה. ככה מתחילות מחלות.

העולם הטכנולוגי והמתקדם של היום, הביא אותנו למקומות חדשים ונהדרים בהרבה תחומים של חיינו, אבל אחת מתופעות הלוואי ההרסניות ביותר של אותה התקדמות היא, שאנחנו חיים בסביבה מרובת רעלים – באוכל והשתיה שאנחנו צורכים, באויר שאנחנו נושמים, בקרינה האלקטרו-מגנטית שמקיפה אותנו כמעט בכל מקום ועוד… 

זו הסיבה שצמצום החשיפה לרעלים הינו חלק מרכזי בכל תכנית ריפוי. כדי לאפשר לגוף להתמודד עם מחלות כאלה ואחרות, עלינו לתת לגוף את התנאים האופטימליים לריפוי. לפעמים ריפוי של מחלה כרונית, יכול להתעכב עקב חשיפה קבועה לרעלים כאלו ואחרים שמקשים על הגוף להקצות משאבים פיזיים ואנרגטיים לריפוי המחלה. הגוף במקרה כזה ייאלץ להשקיע את המשאבים שלו בהתמודדות עם הרעלים במקום להשקיע את כל מה שיש לו – רק בריפוי. 

אבל זה לא רק לרפא מחלות שכעבר קיימות בגוף. גם לצורך מניעה של מחלות כרוניות ישנה חשיבות רבה בצמצום החשיפה לרעלים סביבתיים. לא פעם, מוטציה ב-DNA של תא כלשהו שהופכת אותו לתא סרטני, נגרמת בשל רעלן שעוקף את מערכות ההגנה וחודר אל תוך התא. 

ברור שאי אפשר להימנע לחלוטין מרעלים, אבל אפשר בהחלט לעשות השתדלות ככל הניתן ולצמצם את החשיפה באופן משמעותי. ישנם רעלים שרק אם נהיה מודעים לקיומם, נוכל להימנע מהם בקלות רבה וללא מאמץ מיוחד. 

זו בדיוק המטרה של חוברת בית בריא – המדריך לבית נקי מרעלים – לתת לכם את הידע על המקורות לרעלים שמקיפים וסובבים אותנו ברמה היומיומית ואת ההמלצות הפרקטיות כיצד להימנע מהם. 

בנוסף לטיפים ולעצות שיעזרו לנו להימנע מרעלים סביבתיים, הוספנו לחוברת מתכונים רבים מתוך עולם הרוקחות הטבעית וזאת על מנת שתוכלו להחליף חומרים מזיקים שאנחנו מורחים על גופנו. המתכונים הללו ניתנו באדיבותה של אתי סורקיס, בוגרת תכנית הכשרת המטפלים ברפואה תזונתית אצלנו במרכז והיא רוקחת באהבה מוצרים מן הטבע. 

כאמור, ניקוי רעלים הוא תהליך חשוב מאין כמוהו לשיפור היכולת הטבעית של הגוף לרפא מחלות. החוברת הזאת היא הצעד הראשון והפשוט ביותר שתוכלו לעשות כבר מעכשיו, לחיים הרבה יותר בריאים וליצירת תחושת חיוניות ורעננות פיזית ונפשית. 

שימו לב!!! המדריך החשוב הזה בגרסתו הדיגיטלית, נמכר בחנות האינטרנטית שלנו ב-47 ש"ח

אבל לזמן מוגבל החלטנו להעניק לכם את האפשרות לרכוש אותו במחיר סמלי של 9.90 ש"ח בלבד!

כדי לממש את ההטבה פשוט לחצו על הכפתור ותעברו לדף התשלום בו תמצאו את המדריך במחיר מוזל. 

המדריך לבית נקי מרעלים מאת ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) במחיר מיוחד!

כל מה שצריך לדעת כדי ליצור בית בריא, ללא רעלים

עשרות רבות של עצות וכללים שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר בריאים!

החוברת כוללת מדריך להכנה ביתית של חומרי ניקוי לבית ולמוצרי היגיינה אישית,

המבוססים על חומרים טבעיים בלבד!

בין היתר תוכלו למצוא במדריך הוראות מפורטות ופשוטות להכנה בבית של:

כל עצה שתיישמו מתוך חוברת בית בריא - המדריך לבית נקי מרעלים

תהפוך את הבית שלכם למקום בריא יותר

ויקטין את הסיכון שלכם ושל בני המשפחה למחלות רבות!

חובה בכל בית!

כדי לממש את ההטבה פשוט לחצו על הכפתור ותעברו לדף התשלום בו תמצאו את המדריך במחיר מוזל. 

מה יש לקוראים אחרים לומר על החוברת?

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)