אודות יגאל רווה

בואו להכיר את יגאל רווה - ראש תחום אכילה רגשית במרכז לרפואת הרמב"ם
ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)

בהשכלתי אני בעל שני תארים (תואר ראשון בהנדסה + תואר שני במנהל עסקים)

עד 2004 עבדתי כמנהל בכיר בחברת הייטק (בשליחות באירופה), ובסוף אותה שנה החלטתי לעשות שינוי קריירה ולעבור לתחום ההומאני, הרגשתי שהשליחות שלי היא לעזור לאנשים להתפתח ולעשות שינוי. עשיתי קורסים רבים שהכשירו אותי כמומחה בתחום שהתעניינתי בו במיוחד – מודלים פרקטיים לשינוי התנהגותי.

במשך שנים ליוויתי מנהלים בכירים בחברות הגדולות במשק (שטראוס, אוסם, איסתא, גוליבר, אמדוקס, הוט, ועוד), ובנוסף הקמתי בית ספר להכשרת מאמנים (קואוצ'רים) שבו הוכשרו כ – 500 בוגרים.

לאחר תהליך אישי שכלל התנתקות מהתלות במזונות סוכריים, גיליתי שעשיתי שימוש בכלים מתחום המומחיות שלי. הבנתי שמאבקים במחשבות טורדניות לא יעזרו להגעה למשקל היעד והתמדה בו כשיגרה קבועה לכל החיים. כך פיתחתי שיטה ייחודית של גמילה דרך הראש והעברתי את תוכן השיטה בסדנאות פרונטליות.

לאחר תקופת ההרצה פירסמתי את ספר השיטה "ממאבק לשחרור" (שמכר כ – 10,000 עותקים), ומצאתי שאני זקוק לצד השני של ההצלחה – הצד התזונתי. המחקרים מראים שוב ושוב שכ – 96% ממבצעי הדיאטות בעולם לא מצליחים להתמיד ונופלים חזרה למשקל המקורי. לכן נדרש לחבר את שני העולמות הנ"ל. לאחר חיפושים אחר מקצוענים איכותיים, התחברתי לאביב גיל שכבר צבר ניסיון רב שנים כיועץ תזונתי הן בקבוצות והן בטיפול אישי בקליניקה. יחד עם אביב בנינו שיטה חדשה שמאחדת את שני התחומים – שינוי תזונתי לירידה במשקל ואורח חיים בריא + שינוי התנהגותי להתמדה במשקל היעד.

כיום אני מעביר את הקורס להכשרת מטפלים יחד עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)
באכילה רגשית במרכז לרפואת הרמב"ם
פרטים מלאים על התוכנית ניתן לקרוא בקישור הזה

הדס יצחקי

"זו שיטה פורצת דרך. אם מישהו נאבק באכילה רגשית ורוצה להפסיק להתעסק בזה, הקורס הזה הוא בול בשבילו."

גינת בן חמו

"יגאל בא לגאול אותנו, לא סתם קוראים לו ככה. אני אישית בקורס הזה קיבלתי את החיים שלי בחזרה."

טלי לוי

"יגאל הוא מרצה תוסס מאוד, כריזמתי, בעל חוש הומור ומאוד אכפת לו כל דבר בכיתה."

חנה

"תודה ענקית לך יגאל שהצלחת לטלטל אותי ברמה הזאת, מה שלא קרה במרום גילי (נושקת לגיל 70) ותודה לקבוצה המדהימה שלנו."

מיכל לסובוי

"תודה ענקית לך יגאל שהצלחת לטלטל אותי ברמה הזאת, מה שלא קרה במרום גילי (נושקת לגיל 70) ותודה לקבוצה המדאני מרגישה שהיגעתי ליעד רק מעצם הידיעה שיש מי שקרא את כל המחשבות שלי, שמע את כל התלונות שלי, והבין בדיוק ממה הייתי מתוסכלת כל השנים… לראשונה בחיי אני מרגישה שקיבלתי הכל ומפה והלאה זה בידיים שלי. אינסוף תודות יגאל שלנו."

לבנת לוי

"רציתי להגיד ליגאל תודה שזאת השנה הראשונה בחיי שאני מרגישה כבת חורין עוד לפני שהתחיל ליל הסדר אני מרגישה שיצאתי מהעבדות ואי אפשר לתאר את השמחה שיש מתוכי מהרגשת הפשטות והתרגשות מהחג בפן הרוחני שלו."

רונית עבו

"אין לי מילים להודות על כל הקורס המדהים הזה, יש לך כישרון מטורף חהסהיר דברים בצורה הכי טוב. שיש.אין ספק שהקורס הזה שינה את חי וחיי משפחתי וכנראה שלא סתם שמך יגאל פשוט נשלחת לגאול אותנו מהעבדות ."

אהבתם את המאמר?

שתפו אותי
גרסה להדפסה

מתנה שכולה

בריאות

המדריך הדיגיטלי "72 הכללים לתזונה מיטבית" מאת ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) ישלח תוך דקות ישירות לתיבת המייל שלכם 

מייל עם קישור להורדת החוברת נשלח אליכם כעת.

קריאה מהנה!

מי לא אוהב לקבל מתנות?

כבר ביקרתם בחנות שלנו?

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)