אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

הקליניקה לבעיות גב ושלד

בהנהלת אורי עתריה

סובלים מכאבי גב?
פריצת דיסק?
כאבי ברכיים?
דורבן?

אל תמשיכו לסבול!

המרכז לרפואת הרמב"ם מציע לכם טיפול ייחודי עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד!
אנחנו לא הולכים להציע לכם תרופות פלא.
אנחנו הולכים ללמד אתכם לרפא את עצמכם!

איך זה עובד?

מפגש פיזי חד פעמי של כשעה שבו יאבחנו את השלד שלכם ואת היציבה והתנועה שלכם (שהם שורש הבעיה בכמעט כל המקרים) ויתנו לכם תרגילים ספציפיים המותאמים לבעיה שלכם.
ביצוע תרגילים אלו פותר את הבעיה מהשורש.
התוצאות של המטופלים מעולות!

הקליניקה לבעיות גב ושלד

בהנהלת אורי עתריה

אורי עתריה הינו בעל ניסיון של עשרות שנים בטיפול בבעיות גב ושלד.
הוא התמחה בשיטות רבות ובעיקר צבר ניסיון עצום באבחון ובטיפול באנשים.
בהכשרתו הפורמלית, אורי למד ארבע שנים במכללה לחינוך גופני במכון וינגייט – מגמת טיפוח היציבה.
בנוסף למד ועבד בצמוד עם ד"ר אריה כלב ז"ל, ששמו בתחום התנועה הלך לפניו. אורי התנסה ולמד מטובי המורים בארץ גם יוגה, פלדנקרייז ועוד. מכל אלה הוא פיתח שיטה ייחודית שפשוט עובדת!
מעבר להכשרה הפורמלית שעבר, הניסיון הקליני שצבר בהתבוננות ובטיפול באלפי מטופלים ומתאמנים, הוא הנכס העיקרי של אורי.
מאחוריו כ-40 שנות נסיון וטיפול באלפי אנשים. רבים רבים מהם חייבים לו את איכות חייהם.

כמה מילים מד"ר גיל יוסף שחר (M.D):

מכיוון שבעיות שלד בכלל ובעיות גב בפרט, נפוצות מאוד בקרב המטופלים שבאים אלינו, החלטנו בקליניקה להביא מומחה לבעיות גב ושלד, לצורך השתלמות לצוות המטפלים והמלווים של הקליניקה הטיפולית שלנו.
חיפשנו, התעניינו, ביקשנו המלצות, הלכנו לבדוק ולהתרשם ולבסוף החלטנו להביא את אורי עתריה להשתלמות בת כמה שעות לכל צוות הקליניקה. אני חייב לומר שעולם שלם נפתח בפנינו.
הצורה שבה אורי מעביר את הידע בנושא, מדגים את התרגילים ומסביר לכל דבר ולכל תרגיל את ההגיון שבו, שבו את ליבי ואת לב כל צוות הקליניקה שלנו.
בסוף ההשתלמות הבנו שאמנם קיבלנו ידע רב, הן עיוני והן פרקטי, אבל על מנת לטפל באמת באנשים עם כאבי גב ובעיות שלד נוספות, דרוש עוד הרבה מאוד ניסיון.
אני מאמין בבניית צוות עם הטובים ביותר בתחומם.
לכן החלטתי להביא את אורי אלינו לקליניקה.
אין לי ספק שאורי עתריה יעזור לכם להיות בריאים יותר, יציבים יותר וללא כאבים. הוא עשה זאת עם אלפי מטופלים בעבר.
אני בטוח שמה שתקבלו מאורי יכול לשנות לכם את החיים. לתמיד.

שלכם,
גיל יוסף שחר MD

אתם מוזמנים לקרוא מקצת מהעדויות של המטופלים:

שמי דני שימל ואני בן 73. סבלתי מכאבי גב בשלוש השנים האחרונות ולמרות אורטופדים, טיפולי פיזיותרפיה, דיקור סיני, תרגילי התעמלות שקבלתי ובצעתי בקפידה, הכאב רק הלך והחמיר. הפניה למרפאת כאב לא רק שלא הועילה אלא הוסיפה כאב במקום שלא כאב לפני כן. את ההמלצה לעבור ניתוח גב דחיתי מידית. הגעתי למצב כזה שלא יכולתי ללכת יותר מכמה עשרות מטרים מבלי לעצור ולשבת על ספסל רחוב או בתחנת אוטובוס. לפני שלושה חודשים (חודש מאי 2013) פגשתי את אורי עתריה לשיעור פרטי אחד!!!!! הוא לימד אותי תרגילים מסוימים, שאני מבצע כל יום בבית, ולא להאמין, אבל מזה שלושה חודשים חלפו נעלמו להם הכאבים. אני הולך בלי שום צורך לעצור ולתת מנוחה לגב. אם אני מצטער על משהו זה על כך שלא הכרתי את אורי עתריה לפני שלוש שנים!"

לאורי היקר, יש אנשים משמעותיים שמשאירים חותם אדיר לפעמים מבלי שאפילו הם מודעים לכך, ואתה עבורי אחד מאלו שהטביעו חותם בכל רמ"ח אברי ושס"ה גידי. מזה כשנתיים אנחנו לא מתראים בפועל. אך אני מרגישה חובה נעימה לספר לך שאתה אתי מידי יום ביומו. להזכירך, המליץ עליך בפני עובד, שאמר לי עליך: "את מה שאורי לא יכול לעשות, אף אחד לא יוכל." עובד ידע עד כמה אני סובלת מכאבי גב תחתון. הייתי סקפטית. אבל לאור ניסיונו איתך ותיאוריו את עבודתך, החלטתי שאין לי כבר מה להפסיד. אני אחרי 2 ניתוחים של פריצת דיסק, פלטפוס נוראי, שיתוק בכף רגל שנגרם כתוצאה מפריצת דיסק וגם עודף משקל. לאור כל אלה לא העזתי "להתמסר" לכל אחד. אך הפעם עובד שכנע ואני העזתי והתקשרתי אליך. התרגילים שלמדת אותי הפכו לשגרת יומי. אני בטוחה שפריצת דיסק פעם שלישית – נמנעה. אני מרגישה טוב: בלי כאבי גב, בלי הקרנות כאב לרגל בלי שום זכר להיסטוריה הרפואית שלי. תודה לעובד, אך תודה מקרב לב לך, אורי ששיפרת את איכות החיים שלי ללא הכר.

לפני כארבע שנים החלו כאבים בגב תחתון עם הקרנה לרגל שמאל עד הקרסול וגב כף הרגל. כל פעילותי הגופנית שכל כך אהבתי פסקה באחת. בדיקות רפואיות העלו שיש לי מספר בילטי דיסק בעמוד השדרה. במשך שנתיים פניתי בזה אחר זה למיטב המומחים בתחום: רופאים אורטופדים, מומחי פיזיותרפיה, מומחה ברפואה סינית ואוסטיאופט. כשדבר לא עזר עברתי שלושה טיפולים פולשניים של רופא מומחה לטיפול בכאב. הכאב נשאר וכל נסיון לעשות מאמץ גופני כלשהו, כגון הליכה מתונה של שניים שלושה ק"מ, הגביר אותו מאוד. כל אותו זמן אמרה לי חברתי, שגרה בגליל, על גישתך הכוללת ומומחיותך רבת השנים. כשהכל לא עזר, אספתי את עצמי, מתוך מצב רוח קשה לתוכו שקעתי, ויצרתי איתך קשר. העברת לי את עקרונות התנועה לפיהם אתה נוהג, לימדת אותי איך ללכת נכון, איך לעמוד נכון איך להתכופף ולהזדקף ועוד הרבה. העיקר, בנית לי תכנית לתרגול יומיומי שנמשך כשעה. המצב השתפר בהדרגה ובהתמדה לאורך זמן. כעת מהכאב עדיין לא השתחררתי לחלוטין, אבל השתחררתי מהחרדה שכל מאמץ גופני יגביר אותו. הידיעה שתרגילי המתיחות ישמרו את הכאב ברמתו הנסבלת ושהעניינים תחת שליטה, מאוד מרגיעה. אני רוכבת על אופניים או הולכת במשך שעה בכל יום, ובעיקר מבצעת כמו "מאמינה אמיתית" את התרגול היומי. בעוד שבוע אנסה להצטרף לטיול פתיחת העונה של קבוצת מיטיבי לכת שהייתי ממייסדיה וממנהיגיה במשך שלושים שנה. על הכל תודה תודה תודה."

אני מתעמל איתך ובהדרכתך בהתמדה ובנחישות משנת 1988 ועד למועד מכתב זה. תקופה ממושכת כזו מדברת בעד עצמה ומשמעותה היא הערכה עמוקה ליכולותיך ולפועלך. בעיני אתה אחד האנשים הבודדים המכיר את גוף האדם לא רק ברמה הכללית או הסטטיסטית אלא גם ברמה האישית מתוך יכולת הבחנה מעמיקה של התכונות - היכולות והמוגבלויות הגופניות - של כל אדם בודד שעימו אתה בא במגע. במילים אחרות, אתה מכיר היטב את "הוראות היצרן" של גוף האדם ופועל ללא הרף לעזור לאנשים לשפר את יכולותיהם הפיסיות ולהימנע ממכאובים שאכן ניתן להימנע מהם. בעזרתך אני חש ביכולתי לשמר את יכולת הגמישות בגופי ואכן להימנע, עד כמה שניתן, מכאבים טורדניים העלולים לפגום באיכות החיים. שא נא את מיטב התודות מקרב לב. מי ייתן ותוכל להמשיך לסייע בידי כל השוחרים לפתחך, כיום ובעתיד, כפי שעשית עד כה בתבונה, בהתמדה, במסירות ובנחישות, כל זאת תוך הקרנה של חברות והזדהות רגשית.

אורי לימד אותי 3 תרגילים פשוטים לעשייה שסייעו לי רבות בכאבי הכתפים, שכמות וצוואר שהיו לי. ממליץ בחום!!

המוטו של אורי עתריה:

את מה שאפשר להשיג בתרגול,
אי אפשר להשיג בשום צורה אחרת

מבנה הטיפול:

מפגש שאורכו כשעה עם אורי עתריה.

המפגש מיועד לאיבחון יסודי ואיתור הרגלים מזיקים בתנוחה ובתנועה שמחמירים את הנזקים לשלד.
במהלך הפגישה נבנית תוכנית אישית לכל מטופל לפי מצבו והבעיות השלדיות שלו.
יש לציין שאין כאן מעשי כשפים או קסמים. אתם לומדים לרפא את עצמכם.
הריפוי דורש תרגול מתמיד.
מדובר בפרקי זמן קצרים וסבירים בהחלט (15 דקות ביום). גם אנשים מאוד עסוקים יכולים למצוא 15 דקות ביום כדי לרפא את בעיות הגב והשלד שלהם שפוגעות קשה באיכות חייהם.
אלו שיבחרו בכך, יזכו לחיים חדשים.​

בונוס! צילום וידאו של התרגילים שאורי מראה על מנת שתוכלו להעזר בהם בבית.

הבהרה: הצילום בוידאו מטעמנו הוא שירות בונוס ואנחנו נותנים אותו בשמחה. אך במידה וקרתה תקלה טכנית כלשהי בצילום ולא בוצעה הקלטה, אי קיומה של ההקלטה אינו הפרה של ההסכם בין המטופל לקליניקה.

עלות המפגש החד פעמי (כשעה): 950 ש"ח.

ניתן לשלם בעד 3 תשלומים ללא ריבית.
תשלום דמי ביטול בסך 150 ש"ח יבוצע בעת קביעת התור
והיתרה (800 ש"ח) תשולם ביום המפגש.

ברוב המקרים אין בכך צורך, אך במידה ומטופל מעוניין בפגישה נוספת, ניתן לקבוע פגישת מעקב של חצי שעה בעלות של 450 ש"ח.

אל תהססו.
אתם תצאו עם כלים להבריא את עצמכם מהשורש!

לפרטים נוספים וקביעת תורים:

לקביעת תור, מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.​

או התקשרו:
טלפון 03-7207791 (שלוחה 1)

המערכת מזהה את מספר הטלפון ממנו אתם מתקשרים ומזכירות הקליניקה חוזרת אליכם בהקדם.
זמן חזרה ממוצע לפונים: 1-3 ימי עסקים.
אם השארתם פרטים (בטופס הפניה בעמוד צור קשר או שהתקשרתם), אנא אל תפנו פעם נוספת.
זה רק יוצר עומס על המערכת שלנו ומעכב את החזרה לפונים. אנא התאזרו בסבלנות. אנחנו חוזרים לכולם ועושים כמיטב יכולתנו לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עדויות נוספות

יצחק הראל
קרא עוד
שמי יצחק הראל, תושב אלעזר שבגוש עציון, ואני בגיל 66. במשך מספר שנים סבלתי מכאב שהתחיל בגב התחתון ובמיפרק הירך, והקרין לרגל. טיפולים שונים שעברתי הקלו על הכאב, אבל היתה מעין 'תקרת זכוכית' שאותה לא הצליחו אותם טיפולים לעבור. הכאב הגביל אותי בתנועתיות, ואפילו הקימה ממצב ישיבה לעמידה היתה מלווה במעין 'מחסום' פנימי, שהרי ידעתי שהקימה הזו תהיה כרוכה בכאב. הגעתי לאורי. לאחר מיפגש אחד של איבחון וטיפול קיבלתי סט של תרגילים, כ 40 דקות מידי יום. כעת, לאחר 6 חודשים בהם תירגלתי מידי יום, הכאבים חלפו ואינם. פשוט כך. כעת אני יכול לשכוח אותן שש שנים בהם סבלתי. אורי הוא איש מקצוע מעולה - המכיר ומבין את גוף האדם, אדם יקר, איש עם לב טוב, בעל חשיבה פתוחה, ישרה ומקורית, והתקשורת איתו נעימה.
יצחק הראל
קרא עוד
שלום אורי יקר חלפו עוד חודשיים, ואני שמח לספר לך שאני מתחיל לשכוח את הכאבים שליוו אותי במשך יותר משש שנים. אין לי מלים להודות לך. אין לי מלים. המון המון תודה. לפני חודשיים כתבתי לך כעת אני שולח ניסוח מעודכן.
ורדה טל
קרא עוד
שמי ורדה, אני בת חמישים מתגוררת באזור השרון וסובלת מבעיה מורכבת שחלק ניכר ממנה היא בעיה אורתופדית. (סקוליוזה ופרקינסון - א.ע) פניתי לאורי עתריה לפני כשלוש שנים בעקבות המלצות חמות של אנשים. אורי אבחן את בעייתי בדייקנות . הוא יצר עבורי מערכת תרגול יומיומית שהפכה לחלק בלתי נפרד מסדר היום שלי. סדרת התרגילים השתנה בהתאם להתקדמותי, כשאורי מוודא לכל אורך הדרך את הביצוע הנכון. אורי הוא בעיני איש מקצוע מעולה עם כושר אבחנה יוצא מן הכלל והבנה פנטסטית בנושא מבנה הגוף, התנועה, הנשימה וכו. בנוסף לכך, הכל נעשה בחן ובנעימות ועם תושייה רבה ההופכת כל בקבוק, כיסא ושרפרף בסביבה למשרתים את המטרה... התרגול שיפר מאד את הרגשתי והפחית מאוד את כאבי הגב מהם סבלתי. היום התרגול הוא חלק בלתי נפרד מסדר היום שלי וההשפעה על איכות החיים שלי היא אדירה. העבודה עם אורי קידמה אותי למקום אחר מבחינה פיסית וכפועל יוצא גם מבחינת ההרגשה הנפשית.
דניאלה גסטהלטר
קרא עוד
"אני עוסקת בפעילות גופנית מזה שנים רבות ביותר ואף למדתי בוינגייט פעילות גופנית לגיל הזהב אבל לא אוכל להשוות עם כל מה שלמדתי אצלך ועדיין ממשיכה ללמוד. שתהיה לך שנה נפלאה, שתמשיך לעשות את מה שאתה עושה כל כך טוב ושיהיו לך תמיד סיפוק והנאה מהחיים. בברכה דניאלה "
אריק בלום
אריק בלום
קרא עוד
אורי היקר שלום, אני מבקש לעדכן אותך על הרגשתי והשפעת תרגילי הגמישות שלימדת אותי. מאז הביקור אצלך אני מתמיד מדי יום לבצע את תרגילי הגמישות, ואני חש בשינוי משמעותי שבא לידי ביטוי בירידה בעוצמת כאבי הגב והצוואר. אם בעבר הערכתי את עוצמת הכאב בערך: 8 (מ- 1 עד 10), ונאלצתי להשתמש במשככי כאבים מדי יום (בעיקר מריחת ג'ל - מספר סוגים), הרי שכעת אני מעריך את עוצמת הכאב על פי מיקומם: - כאב בצוואר : עוצמת כאב ירדה ל- 3 - כמעט ולא מורגש. - כאב בגב תחתון: עוצמת כאב ירדה ל- 5 - הכאב עדין קיים וגם הקרנה לרגליים ברמה נמוכה וסבילה. הפסקתי לגמרי את השימוש במשככי הכאבים מאז הביקור אצלך. אני אמשיך בהתמדה בביצוע תרגילי הגמישות, בתקווה שאוכל לבשר לך על הפחתה נוספת בעוצמת הכאב בהמשך. המון תודות, אריק בלום
Previous
הבא

אני סובל מכאבי גב וצוואר עם הקרנה לראש ולרגליים הרבה מאוד שנים. מספר אורתופדים, שביקרתי אצלם במהלך השנים, איבחנו עקמת של הגב, והציעו לי כדורים לשיכוך כאבים - תרופות עם תופעות לוואי, שהחלטתי ליטול רק במצבים קשים בלבד. זה לא פתרון לבעיה, ואף מחמיר אותה! במהלך השנים ביקרתי אצל מטפלים רבים בתחום ב"מכבי", "מכבי טבעי" ובמרפאות פרטיות במגוון שיטות: פיזיותרפיה, כירופרקטיקה, דיקור סיני, שיטת אלכסנדר, שיאצו, הזרקות אילחוש לצוואר, מכשיר לייזר ועוד ועוד. כולם הבטיחו הבטחות אבל אף אחד לא הצליח להועיל לי. לאור ההיסטוריה שחוויתי, הגעתי אליך עם סקפטיות אבל עם תקווה בלב, ויצאתי משעת הביקור אצלך בתחושה שהפעם כנראה אני בדרך הנכונה, והתרגילים לחיזוק הגמישות כנראה יועילו לכאבים שמהם אני סובל. ברצוני לשתף אותך בתחושות שחוויתי במהלך ולאחר המפגש איתך - תחושות ייחודיות שלא חשתי עד היום עם שום מטפל אחר: 1.מקצועיות - חשתי את הביטחון והמקצועיות שלך, כאשר הדרכת אותי בכל תרגיל בליווי הדגמה אישית שלך. 2. סרטון המפגש - קיבלתי ממך סרטון באורך שעה של כל המפגש, מה שמאפשר לי לצפות בבית בכל ההנחיה שלך, והתרגול הופך ליעיל מאוד. השתמשתי בסרטון בהפקת מסמך וורד מלווה בתמונות עם הסבר על כל תרגיל, וזהו הבסיס לתרגול השוטף שלי (צירפתי את מסמך ה- word למייל זה). 3. הגינות - את כל סדרת התרגילים קיבלתי ממך ביעילות רבה במפגש אחד בלבד. זה לא קיים אצל אחרים. 4. יחס: זכיתי ממך ליחס לבבי מעודד ותומך, מלווה באסרטיביות במינון הנכון, ואלו תורמים מאוד למוטיבציה שלי. 5. עלות הטיפול - עלות המפגש היחיד היתה גבוהה יחסית: 850 שקל, אבל בחישוב כולל מדובר בטיפול זול משמעותית מכל מה שהכרתי עד היום. כל המטפלים האחרים הגדירו סדרות טיפול מרובות מפגשים בעלות כוללת גבוהה. המשורר חיים נחמן ביאליק אמר: "כל ההתחלות קשות, אך קשה מהן היא ההתמדה", ובמפגש חזרת והדגשת בפניי את חשיבות ההתמדה בביצוע התרגילים, ואני אשתדל מאוד להתמיד בביצוע התרגילים בכל יום. אני מקווה שהתרגילים אכן יביאו לשיפור המיוחל תוך מספר שבועות, ובכל מקרה אני מבטיח לעדכן אותך בתוצאות. המון תודות ואני מאחל לך שתמשיך במלאכת הקודש שאתה עושה למען אחרים,

הטופס נשלח בהצלחה

תודה רבה!

אחד מנציגי המרכז יחזור אליכם בהקדם

מי לא אוהב לקבל מתנות?

כבר ביקרתם בחנות שלנו?

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)