אנחנו כאן בשבילכם - 03-7207791

הקליניקה לרפואה תזונתית

בהנהלת ד”ר גיל יוסף שחר (M.D)

נגן וידאו

מידע על הטיפול בקליניקה:

בתחתית עמוד זה נמצאים הפרטים כיצד לקבוע תור. חשוב לקרוא עמוד זה עד סופו לפני שמתקשרים או ממלאים טופס פניה.
זה יחסוך לכולנו זמן רב!

אפשרות לטיפול מכל מקום בעולם באמצעות פגישת זום

ה"אני מאמין" שלנו:

אנחנו מאמינים שטיפול רפואי הוא לא "לחיצה על כפתור". הבראה ממחלה כרונית או מצב בריאותי קשה היא סוג של מסע. לרוב זהו תהליך הדורש התאמה אישית, ליווי ותמיכה. לכן בנינו מודל הכולל ליווי ותמיכה גם לאחר פגישת היעוץ.
מנסיוננו, לא פעם יש לעשות שינויים בתוכנית, לבצע בדיקות נוספות, לנסות תוספים חדשים, לבצע תוכנית ניקוי רעלים ועוד ועוד ולכן הליווי הממושך הינו חלק אינטגרלי מהגישה הטיפולית. חשוב לנו שכל מי שמחליט להגיע אלינו לצורך ריפוי, ידע שהוא מגיע לתהליך.

צוות הקליניקה:

מנהל הקליניקה הינו ד"ר גיל יוסף שחר (M.D).
הטיפול בקליניקה ניתן על ידי מטפלות בכירות ומנוסות.
המטפלות הבכירות בקליניקה הן בוגרות מצטיינות של תוכנית ההכשרה של המרכז לרפואת הרמב"ם ברפואה תזונתית ועברו סטאז' אצל ד"ר גיל יוסף שחר באופן אישי.
הן נבחרו לאחר ראיונות התאמה ומבחנים, מבין מעל 1500 בוגרים והן כמובן מטפלות באותה הגישה של ד"ר גיל ועל פי הדרכתו הצמודה.
ד"ר גיל יוסף שחר מפקח על הטיפול שלהן באופן אישי והן מתייעצות איתו באופן שוטף.
כמו כן הוא מקבל מהן עידכונים על המטופלים ומתערב כמובן באופן פעיל בעת הצורך.

ראוי לציין שבוגרים רבים של תוכנית הלימודים וההכשרה שלנו (לימודי רפואה תזונתית) פתחו קליניקות לאחר הלימודים (ואנחנו מאוד גאים בכך!), אבל רק מטפלות אלו עברו התמחות אישית נוספת אצל ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) ומטפלות תחת הפיקוח הצמוד והישיר שלו ונעזרות בו בכל עת שיש צורך.

חבילת הטיפול, פגישה יסודית + ליווי:

חבילת הטיפול המלאה כוללת פגישה בת כשעה וחצי עד שעתיים + ליווי טלפוני במשך שלושה חודשים.
בחודש הראשון "שמעלה אתכם על מסלול הריפוי" תדירות השיחות הינה גבוהה – שיחה אחת כל שבוע.
המטרה היא להפוך לאט לאט את המטופלים שלנו לעצמאיים, כך שלא יהיו תלויים בנו, לכן בחודשיים שלאחר מכן מתבצעת שיחה כל שבועיים כדי לדייק את התוכנית ולהגיב להתפתחויות, אבל אל דאגה יש לכם את המייל של המטפלת והנייד שלה ואפשר להיות בקשר בין שיחה לשיחה אם יש צורך / משהו דחוף.

את הפגישה היסודית ניתן לבצע באחת מהשלוחות של הקליניקה או בזום.

מה קורה בפגישה זו?

בפגישה נלמד להכיר אתכם לעומק – מצבכם הבריאותי בהווה, ההיסטוריה הרפואית שלכם, הרגלי החיים שלכם, התזונה שלכם, תרופות שאתם לוקחים, תוספי התזונה שאתם צורכים, אילוצי החיים שלכם, האתגרים הרגשיים והנפשיים שלכם בחיים, מעבר יסודי על בדיקות הדם שלכם ומסמכים נוספים רלוונטים ועוד.
מהפגישה תצאו עם תוכנית ראשונית שמותאמת למצבכם האישי ולכל מכלול השיקולים והאילוצים. מכיוון שהמטרה שלנו היא שתצליחו, התוכנית תותאם לקצב שלכם.
אל דאגה, אנחנו לא הופכים את כולם לטבעונים שאוכלים רק נבטים. מטרת התוכנית היא להרגיל אתכם לאורח חיים בריא ומדוייק שיאפשר ריפוי של מחלות. התוכנית נבנית תוך התחשבות בהרבה מאוד שיקולים.

מה קורה אחרי שיוצאים מהפגישה? איך מתבצע הליווי?

לאחר הפגישה הראשונית, ממשיכים בליווי באמצעות הטלפון. 
המטפל/ת שלכם היא המלווה שלכם לכל אורך הדרך. כלומר, המלווה הצמוד שלכם כבר פגש אתכם ומכיר אתכם!
הליווי הטלפוני כולל שיחות טלפון שמטרתן לראות מה עשיתם מתוך כלל ההנחיות שניתנו לכם? האם היו קשיים? האם חל שינוי במצבכם? לשמוע מה יש לכם להגיד ולעשות התאמות ודיוקים בתוכנית בהתאם להתפתחויות השונות.
בחודש הראשון תדירות השיחות הינה שיחה כל שבוע.
המטרה בחודש הראשון האינטנסיבי מבחינת הליווי, היא להניע את תהליך הריפוי ולהעלות אתכם על מסלול ההבראה וההחלמה כמה שיותר מהר.
בחודשיים שלאחר מכן, תדירות השיחות הינה שיחה כל שבועיים, על מנת לבצע דיוקים נוספים ולהגיב להתפתחויות.
כמובן שאם יש לכם שאלות בין שיחה לשיחה, המטפלים זמינים לכם דרך המייל או בווטסאפ, במידת הצורך.
בשיחה האחרונה של תקופת הליווי, מבצעים סיכום, בו ניתנות גם הנחיות להמשך.

מה יהיה אם לא אוכל לעמוד בתוכנית שיבנו עבורי?

מה יהיה אם התזונה תהיה קיצונית מידי עבורי?

אל דאגה!
התוכנית נבנית ביחד אתכם, בהתאמה אישית, לאור מצבכם הבריאותי, סדר היום שלכם, רצונותיכם, מצבכם הנפשי-רגשי ועוד.
יש אנשים שמתאים להם לעשות שינויים קיצוניים במהירות ויש אנשים שמתאים להם לעשות את השינויים בהדרגתיות.
אין מה לחשוש מתזונה שלא תוכלו לעמוד בה, מכיוון שבמידת הצורך נתקדם בצעדים קטנים בקצב שלכם ובהתאם לאילוצים כאלו ואחרים שיש לכם בחיים.
המטרה היא לבנות תוכנית שתוכלו להתמיד בה ולכן היא נבנית תוך תשומת לב למטופל.
כמו כן, אל תשכחו שאתם נמצאים בתוכנית ליווי צמודה, בה מטפל מצוות הקליניקה עוקב אחרי ההתקדמות שלכם ונמצא בקשר מתמיד אתכם. המטפל המלווה ידאג למצוא לכם פתרונות במקרה של קושי כזה או אחר.
אתם לא לבד!

חשוב להדגיש שברפואה אין הבטחות.
אי אפשר להבטיח תוצאות או ריפוי, אבל אנחנו מבטיחים לעשות כל שביכולתנו כדי לעזור לכם לרפא את עצמכם.

מניסיוננו, אנשים שמתמידים בתוכנית הטיפול והליווי, רואים שיפור דרמטי בבריאותם ובמקרים רבים מאוד אף ריפוי מלא, גמילה מתרופות ועוד.

יתרון ייחודי של הקליניקה שלנו

הקליניקה שלנו עובדת כצוות.
זאת אומרת שכל המטפלות בקליניקה וד"ר גיל מתייעצים ודנים ביחד במטופלים שמגיעים לקליניקה, כך שיש לכם בעצם לא מטפל אחד, שהידע והנסיון שלו מוגבלים, אלא צוות שלם של מטפלים, שכל אחד מהם עתיר ניסיון ובעל ידע בתחומים שונים רלוונטים, שתורמים מנסיונם כדי לעזור לכם!
בנוסף, באופן תדיר כל מטפלות הקליניקה וד"ר גיל מקיימים ישיבות צוות לצורך דיונים וסיעור מוחות משותף במקרים מורכבים.
העובדה שיש סיעור מוחות של צוות שלם של אנשים הדנים במקרה שלכם, קוראים מחקרים מדעיים רלוונטים על המחלה שלכם, מחפשים תוספים וצמחים היכולים לשפר את מצבכם ומשתפים רעיונות, לא פעם עושה את כל ההבדל וכל זאת על מנת למצוא מזור למגיעים אלינו.

במה הקליניקה שלנו שונה מקליניקות אחרות?

צפו בסרטון בו ד"ר גיל יוסף שחר (M.D) מספר על כך.

צוות הקליניקה:

ד"ר גיל יוסף שחר

מנהל הקליניקה

נטע-לי

בוגרת מצטיינת של תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית. בנוסף, נטע-לי נבחרה מבין מאות בוגרים ועברה סטאז' אישי אצל ד"ר גיל יוסף שחר. נטע-לי צברה ניסיון רב בטיפול ובליווי מטופלים תחת הדרכתו של ד"ר גיל. היא עתירת ניסיון בכל הקשור לאורח חיים בריא, תזונה בריאה, ביצוע שינויים בהרגלי חיים ותמיכה למטופלים בתהליכי ריפוי מורכבים. היא חובבת בישול בריא. בעברה הייתה אשת הייטק שהחליטה שייעודה בחיים הוא לעזור לאנשים לרפא את עצמם.

ליאת

בוגרת של תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית. בעלת תואר ראשון בביולוגיה מולקולרית תאית ורפואית בעלת תעודת הוראה ללימודי הביולוגיה. בעברה עבדה בחברת תרופות glaxosmithkline כנציגה רפואית –מול רופאים בקהילה ובבתי חולים ורוקחים. ליאת החליטה לעזוב את התחום מתוך הבנה שהריפוי מתחיל קודם כל בשינוי הרגלי חיים. מאמינה מאוד בריפוי כשילוב בין גוף ונפש. לאחר סיום תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית, ליאת נבחרה לעבור את הסטאז' אצל ד"ר גיל יוסף שחר, במהלכו צברה ניסיון רב בטיפול וליווי מטופלים. בנוסף, ליאת בעלת תעודת הסמכה להדרכת הורים דרך תכנית אורים –העוסקת בחינוך ילדים וזוגיות על פי מקורות התורה. העבירה ערבי נשים בליווי שירה ונגינה בגיטרה.

גלי

בוגרת של תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב"ם. בעלת תואר שני בחינוך. בעברה עסקה גלי כמעצבת אתרים וכמוסיקאית. מאז ומתמיד היתה לה מודעות גבוהה לתזונה בריאה, ומאז שנולדו ילדיה, המודעות לנושא עלתה. גלי השתתפה בסדנאות רבות בנושאי תזונה נכונה ואורח חיים בריא, חיה בעצמה שנים רבות חיים בריאים וייעצה לחברים, עד שיום אחד היא החליטה להעמיק בנושא וללמוד אותו באופן יסודי ומקצועי באמת. בתום תוכנית ההכשרה כמטפלת ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב״ם, התקבלה גלי לסטאז' בקליניקה של המרכז, צברה ניסיון ולאור יכולותיה ושביעות הרצון הרבה של המטופלים, התקבלה לצוות המטפלים של המרכז.

מירי

בוגרת תוכנית ההכשרה של המרכז ברפואה תזונתית. נבחרה ללוות את ד"ר גיל יוסף שחר בקליניקה וכך צברה נסיון מגוון בליווי ותמיכה במטופלים הנמצאים בתהליכי ריפוי מורכבים. השתתפה בסדנאות בישול בריא בארץ ובעולם והכשרות נוספות העוסקות בקשר גוף נפש. כל זאת מתוך מטרה לעזור לאנשים להבריא על ידי הקניית ידע והבנה שניתן בצעדים מדורגים לשפר את איכות החיים לטווח ארוך מבלי להזדקק לטיפול תרופתי ולהתמקד בסימפטומים. כיום מובילה מירי זו שנה שניה את המיזם של המרכז "אפשר אחרת", ששם לעצמו מטרה לשפר את תזונת הילדים מגיל צעיר ע"י שליחת מתכונים בריאים וקלים למורים בבתי ספר בארץ. מירי עבדה כ – 15 שנה בחברת התרופות Novartis כמנהלת פיתוח עסקי במהלכם צברה ידע רב בשוק התרופות, מערכות בריאות וחדשנות טכנולוגית. עם עזיבת עבודתה החליטה לשנות את מסלול חייה ולהקדישם ללימודי בריאות והבנה מעמיקה של הקשר בין גוף לנפש. את זמנה הפנוי מקדישה בין השאר לשיפור מודעות אקולוגית ואיכות הסביבה בקהילה.

מירב

בוגרת תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב"ם. עברה התמחות אישית אצל ד"ר גיל יוסף שחר, תקופה ארוכה בה ליוותה מטופלים רבים עם מגוון רחב של אתגרים ומחלות בדרך לריפוי. אל המרחב הטיפולי ברפואה תזונתית מירב מביאה עמה ניסיון רב שצברה במהלך השנים. מירב היא הומאופתית קלאסית משנת 2002, ובעלת הסמכה לתוספי תזונה. כמו כן, מירב בוגרת קורס ברפואת 'גיל המעבר' במסגרת המרכז האקדמי ללימודי המשך ברפואה באוניברסיטת תל אביב. המסע שלה בעולם הטיפול והריפוי הטבעי: "אני שואפת ומאמינה שאפשר להתאים לכול אדם את הטיפול שיביא אותו לבריאות מיטבית, באופן טבעי והדרגתי. הגוף שלנו יודע לעשות את זה, אנחנו צריכים להאיר לו את הדרך ולתת לו את הכלים והביטחון שהוא יכול לעשות זאת. אני פה כדי ללוות אתכם בתהליך המופלא הזה, בו תקבלו כלים עוצמתיים לשינוי וריפוי טבעי. להיות חלק מהתהליך שלכם מרגש אותי וגורם לי סיפוק והנאה מרובה – זו עבורי שליחות של ממש".

מיטל

בוגרת תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב"ם, נטורופתית N.D. בוגרת המסלול לנטורופתיה במכללת "וינגייט", בוגרת לימודי בריאות טבעית. את דרכה המקצועית החלה לפני 17 שנים כשהחלה את לימודי הנטורופתיה במכללת "וינגייט", במסגרת לימודיה התמחתה באירדיולוגיה, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך ועוד. למיטל ניסיון רב ובעשור האחרון ליוותה מאות אנשים בתהליכי ריפוי והחלמה ובתהליכי ניקוי רעלים ויצירת אורח חיים בריא ומאוזן, עוסקת בכתיבת תוכן מקצועי בכל הקשור לאורח חיים בריא וכתיבת מתכונים בריאים ומזינים. מיטל מנהלת את תוכנית ניקוי הרעלים רמב"ם דיטוקס.

ענבל

בוגרת תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב"ם. נבחרה ללוות מטופלים רבים של ד"ר גיל יוסף שחר וצברה ניסיון בטיפול במגוון רחב של אתגרים ומחלות. ענבל גם בוגרת תוכנית Health Coaching של ה- Integrative Nutrition School בניו יורק. עם סיום לימודיה בניו יורק ליוותה מטופלים בדרך הטבעית לריפוי ומעבר לאורח חיים בריא. בנוסף, ענבל למדה מדיטציה כשנתיים בניו יורק בבית הספר Golden Light, ומשתתפת באופן קבוע בסדנאות וכנסים בנושאים נלווים כמו בישול בריא, רוקחות טבעית, ליקוט ועוד. ענבל רואה באורח חיים בריא שליחות הן לבריאות האדם והן לקיום כדור הארץ ומעבירה הרצאות בנושא בין היתר לגילאי בית ספר יסודי. ענבל מאמינה במעבר הדרגתי לאורח חיים בריא על מנת להטמיע את הדרך ולאפשר זמן הסתגלות לשינויים. בעבר ענבל עבדה כאדריכלית, ושינתה כיוון לאחר שנולדו ילדיה מתוך הרצון להקנות להם את היסודות לאורח חיים בריא. בהמשך החליטה להפוך את זה לעיסוקה העיקרי.

מירי

בוגרת של תוכנית ההכשרה ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב"ם. בעלת תואר שני בלימודי מידע. בעברה עסקה מירי בניהול אתרי אינטרנט, ניהול פרוייקטי אינטרנט וניהול שיווק דיגיטלי בארגונים גדולים. עם הזמן הבינה כי בריאות טבעית ועזרה לאנשים לרפא עצמם באמצעותה, הם יעודה בחיים. עם סיום תוכנית ההכשרה כמטפלת ברפואה תזונתית במרכז לרפואת הרמב״ם, התקבלה מירי לסטאז' בקליניקה של המרכז, צברה ניסיון ולאור יכולותיה ושביעות הרצון הרבה של המטופלים, התקבלה כחלק מצוות המטפלים של המרכז. מירי מאמינה בלב שלם כי לגוף שלנו יש יכולות ריפוי אדירות אם רק מעניקים לו את הכלים המתאימים לאורח חיים בריא. אפשר להתאים לכל אחד את הטיפול שיביא אותו לבריאות טבעית מיטבית, באופן הדרגתי הנכון לו.

רון

בעל תואר שני במנהל עסקים, ב 1994 התמחות בהדרכות לתשומת לב ועיירנות. 1997 לימודי פסיכותרפיה והיפנוזה והקמת קליניקה טיפולית. NLP מוסמך משנת 2003. ב 2005 התמחות בשיטת רייקי, ובעשור האחרון גם תטא הילינג, בארס, ואקסס. בוגר בית הספר הגבוה לקולינריה קורדון בלו בוגר לימודי רפואה תזונתית של ד"ר גיל יוסף שחר כולל התמחות של שנתיים בקליניקה של המרכז לרפואת הרמב"ם ויועץ בקו התוספים. בוגר לימודי אכילה רגשית עם יגאל רווה הכולל פרקטיקום בסיום ופרקטיקום מטפלים

כמה מילים של ד"ר גיל יוסף שחר על צוות המטפלות בקליניקה:

"כל המטפלות שלנו בקליניקה נבחרו בקפידה מתוך מאות רבות של מועמדים. כל אחת ואחת מהן עברה סטאז' אצלי באופן אישי ולמדה לעומק את הגישות השונות למטופלים ולמצבי מחלה שונים.
הן נבחרו לא רק על סמך הידיעות שלהן בחומר, אלא גם ובעיקר על סמך האישיות.
כולן אחראיות מאוד, משקיעות, מסורות מאוד למטופלים, לומדות וחוקרות ונותנות מכל הלב.
כולן רואות בעבודה בקליניקה שליחות גדולה ומשקיעות בה המון. עם יד על הלב, אני יכול לומר לכם שאני גאה בצוות שבנינו.
כל אחת ואחת מהן תוביל אתכם יד ביד בדרך לריפוי”.

אתם
בידיים טובות!

המלצות ממטופלי הקליניקה

יותר ממה שנספר על עצמנו, מעידים מכתבי התודה שקיבלנו.

מה כוללת חבילת הטיפול?

פגישה בת כשעה וחצי עד שעתיים עם מטפלת שנבחרה בקפדנות והוכשרה באופן אישי על ידי ד"ר גיל יוסף שחר.

ליווי במשך 3 חודשים. הליווי הינו באמצעות הטלפון והמייל וכולל שיחות טלפון בתדירות שצויינה לעיל, על מנת לדייק את התוכנית ולהגיב ההתפתחויות. בהתאם לצורך, ד"ר גיל מקבל עידכונים על מצבו של המטופל ונותן את הדגשים שלו.

מעבר יסודי על בדיקות הדם שלכם, גם לאחר תום תקופת הליווי ועד חצי שנה מיום הפגישה.

פגישה קבוצתית עם ד"ר גיל. לאורך תקופת הליווי תתקיים פגישה קבוצתית בקליניקה הראשית של המרכז לרפואת הרמב"ם (קניון המרכז הרפואי אסף הרופא). בפגישה זו תקבלו כלים נוספים, דיוקים ובעיקר הרבה מוטיבציה וכן אפשרות לשאול את ד"ר גיל שאלות באופן ישיר.

חשוב להדגיש שצוות המטפלות מדבר באופן שוטף וקבוע עם ד"ר גיל, כך שבכל מקרה מורכב מהרגיל, ד"ר גיל נכנס לתמונה ומעורב בטיפול בהכוונה ובדגשים.

עלות החבילה המלאה אצל מטפלת בכירה: 3,500 ₪*

* 450 ש"ח מקדמה הכלולים במחיר זה, יגבו בעת קביעת התור. שימו לב, המקדמה אינה מוחזרת במקרה והאדם ביטל את התור פחות מ-72 שעות ממועד הטיפול. 

המפגש והליווי הינם יחידה אחת. ביטול ליווי לא מזכה בהחזר כספי.
המפגש של מטופלים בקליניקה עם ד"ר גיל הינו בונוס. אי הגעה לפגישה הקבוצתית לא מזכה להחזר כספי.

תשלומים והחזרי ביטוח: ניתן לשלם עד 6 תשלומים ללא ריבית.
לעיתים החזר חלקי אפשרי במסגרת ביטוחי בריאות פרטיים ופוליסות מורחבות. גובה ההחזר משתנה בין פוליסה לפוליסה ותלוי בפוליסה הספציפית שלכם. מומלץ לבדוק זאת עם חברת הביטוח שלכם טרם ההגעה לקליניקה.

מיקום הקליניקה של המרכז לרפואת הרמב"ם

קליניקה ראשית: קניון אסף סנטר, המרכז הרפואי 'שמיר' (אסף הרופא) קומה ראשונה בקניון שנמצא בכניסה למתחם המרכז הרפואי.

חניה חינם ללקוחות המרכז במידה ואתם חונים בחניון החיצוני, מצד שמאל של הקניון ולפני הכניסה למתחם בית החולים (אתם לוקחים כרטיס בכניסה לחניון ואנחנו נספק לכם מדבקה שתאפשר יציאה ללא תשלום).

קיבוץ עין-המפרץ (אזור הקריות)

פרדס חנה

בנימינה

אפשרות לטיפול באמצעות פגישת זום - מכל מקום בעולם

קראתם הכל? מעוניינים לקבוע תור?

תורים לקליניקה נקבעים לאחת המטפלות הבכירות שלנו. ד"ר גיל יוסף שחר מפקח על הטיפולים שלהן ומעורב במידת הצורך.

לקביעת תור, מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.​

או התקשרו:
טלפון 03-7207791 (שלוחה 1)

במידה ולא ענו לכם, נציגת הקליניקה תחזור אליכם תוך 24 שעות.
בתקופות עומס חריג יתכן ויקח 2-3 ימים עד שיחזרו אליכם ממזכירות הקליניקה.

אם שלחתם מייל או חייגתם אלינו (מספרכם נקלט), אנא אל תפנו פעם נוספת. זה רק יוצר עומס על המערכת שלנו. אנחנו חוזרים לכל הפניות! ועושים כמיטב יכולתנו לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

* בהנחיית משרד הבריאות אנחנו מבהירים שהמטפלות בקליניקה אינן דיאטניות קליניות מוסמכות מטעם המדינה ומעמדן החוקי זהה למעמדם של כל המטפלים בישראל בתחום הרפואה המשלימה.

הטופס נשלח בהצלחה

תודה רבה!

אחד מנציגי המרכז יחזור אליכם בהקדם

מי לא אוהב לקבל מתנות?

כבר ביקרתם בחנות שלנו?

12/03/23 21:00

היום הפתוח! היום הפתוח! היום הפתוח!

בלימודי רפואה תזונתית עם ד"ר גיל יוסף שחר (M.D)